Strona główna, sport cms
Zapoznaj się z wersją demonstracyjną
lub od razu załóż konto!
załóż swój sport cms
Rejestrujesz się w serwisie
To nie zajmie ci więcej niż 1 minutę.
Wymagamy od Ciebie minimalną ilość danych. Po zakończonej rejestracji musisz poczekać na wiadomość e-mail z linkiem autoryzacyjnym.
dodaj ligę
Wybierasz dyscyplinę i zakładasz ligę
Wystarczy podać nazwę ligi, proponowaną subdomenę (własną domenę możesz dodać z poziomu panelu administratora), wybrać dyscyplinę oraz miasto,w którym liga ma swoją główną siedzibę. I to tyle. Proces zakładania ligi może potrwać kilka minut. Po tym czasie system jest gotowy do użycia.
stwórz swój system ligowy
Budujesz rozgrywki
To najważniejsza część procesu.
Za pomocą kreatora definiujesz sposób organizacji rozgrywek, dodajesz zespoły, zawodników, sędziów, obiekty sportowe. Własnoręcznie ustalasz terminarz bądź korzystasz z mechanizmu automatycznego generowania kolejności spotkań. Odtąd wszystkie tabele i statystyki będą generowały się automatycznie w oparciu o informacje podane podczas tworzenia opisu meczu lub bezpośrednio z programu do relacji live. W międzyczasie możesz dostosować wygląd serwisu ligi do Twoich preferencji.
strona Twojej ligi jest już w sieci
Twoja liga jest już w sieci!
Wszytko zależy teraz od Ciebie i Twoich użytkowników.
Możecie dodawać aktualności, galerie, komentować wiadomości i dyskutować na forum. I oczywiście dodawać wyniki meczy. W krótkim czasie strona Waszej ligi zacznie przypominać portal informacyjny profesjonalnej organizacji.
Rejestracja właściciela ligi
Kontakt z nami

Masz pytania, wątpliwości odnośnie funkcjonowania platformy LigSpace? Zajrzyj do naszego FAQ, na pewno znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji. Możesz także porozmawiać z naszym konsultantem, który udzieli Ci cennych wskazówek odnośnie sposobów zarządzania rozgrywkami.

Na twoje pytania czeka Olaf,
nasz starszy konsultant
arturppppp1
CMS dla ligi, sport cms
Dodatkowe możliwości

Prowadzisz już serwis ligi i szukasz wydajnego, przyjaznego, a przede wszystkim darmowego rozwiązania do zarządzania rozgrywkami? Skontaktuj się z nami – wspólnie pomyślimy, w jaki sposób najszybciej przenieść Twoją ligę na platformę LigSpace.

Co możemy Ci dodatkowo zaoferować? Kompleksowe usługi w zakresie migracji danych z obecnie prowadzonego serwisu na platformę LigSpace, a także usługi szkoleniowe w zakresie organizacji ligi, planowania rozgrywek, korzystania z programu GameStats.

Zainteresowany?

Nasze ligi:
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
skrypt dla ligi
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
CMS dla ligi
© LigSpace.pl 2008-2010

Szanowni użytkownicy

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych użytkowników platformy Ligspace.pl
Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X"), zgadzasz się na wskazane poniżej działania.

Korzystanie z platformy Ligspace.pl wiąże się z przetwarzaniem Twoich danych osobowych takich jak: adres IP urządzeń, pliki cookies, dane na temat Twojej aktywności w serwisie bądź aktywności twoich urządzeń. W sytuacji, kiedy dane pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).
Administratorem i podmiotem przetwarzającym te dane jest firma Imachine Artur Pławecki z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Przebiśniegów 17

Powyższe dane, w sposób zautomatyzowany mogą być przekazywane i przetwarzane przez naszych zaufanych partnerów, tj. dostawców technologii IT, podmioty wyświetlające reklamy oraz dostarczające statystyki ruchu w serwisie. Jeśli nie zgadzasz się na przekazywanie i przetwarzanie tych danych, wykorzystaj stosowne ustawienia przeglądarki internetowej

Twoje Prawa

Masz pełne prawo do zgłoszenia podmiotom, które wykorzystują dane osobowe (dane osób odwiedzających i logujących się do serwisu oraz dane osobowe uczestników rozgrywek) żądania dostępu do tych informacji, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Musisz jednak pamiętać, że w przypadku plików cookies, za które odpowiadają zaufani partnerzy, nie zawsze jest możliwe zrealizowanie Twoich praw.

Szczegółowe informacje

Wszystkie niezbędne informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności dostępnej pod adresem Polityka prywatności